Skip to main menu [m] | Skip to content [c]

Zostań członkiem ZPOPiLU

Dowiedz się więcej o korzyściach z członkostwa

Przyłącz się

Pomoc

FAQ czyli Najczęściej Zadawane Pytania

Dlaczego pewne informacje na stronie nie są dostępne?

Strona internetowa Związku Pracodawców Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień zawiera sekcje ogólnodostępne (dla użytkowników anonimowych) oraz sekcje dla użytkowników z zarejestrowanymi kontami (użytkownicy uwierzytelnieni) np. członkowie Związku.

Zastrzeżone strony i sekcje są dostępne po uprzednim zarejestrowaniu, utworzeniu konta na stronie i nadaniu specjalnych praw przez administratora strony oraz poprawnym logowaniu.

W jaki sposób mogę utworzyć konto?

Zarejestrować nowe konto na stronie można poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza znajdującego się pod tym linkiem. Należy podać unikalną nazwę użytkownika oraz własne hasło dostępu.

Uwaga rejestracja konta nie oznacza dostępu do sekcji zastrzeżonej dla członków Związku. Takie prawa dostępu nadaje administrator na wniosek Zarządu.

W jaki sposób mogę się zalogować?
Logowanie się do zarejestrowanego konta odbywa się poprzez wypełnienie pól w prawym górnym rogu strony (strefa użytkownika) lub po wpisaniu w pasku adresu przeglądarki następującego adresu: http://zpopilu.pl/user, bądź kliknięciu pozycji zaloguj w jednym z dostępnych menu.
Jak mogę się wylogować ze strony?
Wylogowywanie się z zarejestrowanego konta użytkownika odbywa się poprzez wpisanie w pasku adresu przeglądarki następującego adresu: http://zpopilu.pl/logout, bądź kliknięciu linka Wyloguj znajdującego się w prawym górnym rogu strony.
Jak mogę dyskutować na forum internetowym Związku?

Używać forum internetowego mogą tylko użytkownicy z odpowiednimi prawami (członkowie ZPOPiLU). Więcej o możliwości przystąpienia do ZPOPiLU tutaj.

Na forum internetowym dyskutuje się poprzez wybranie odpowiedniego działu oraz forum związanego z dyskutowanym tematem. Nowy temat dodaje się poprzez kliknięcie przycisku Nowy temat.

Jak mogę zostać członkiem Związku Pracodawców Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień?
Członkiem Związku zostaje się po uprzednim wypełnieniu deklaracji członkowskiej (w formie pisemnej bądź formularza online, a następnie odpowiedniej decyzji zarządu. Więcej o możliwości przystąpienia do ZPOPiLU tutaj.

© 2011 Związek Pracodawców Opieki Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt: Disordered Design